DJI OSMO Mobile

€ 339,00

Iemūžiniet un dalieties ar saviem dzīves mirkļiem vēl vieglāk un profesionālāk kā jebkad! OSMO Mobile pārvērš jūsu viedtālruni par gudru Action kameru padarot katru jūsu filmēto mirkli profesionālu un stabilu. Lietojams ar DJI GO aplikāciju, kas automātiski sekos jūsu izvēlētam objektam, uzņems kustīgus timelapse video un arī raidīs tiešraides no jūsu dzīves momentiem! 

Ja kādreiz esat gājuši un uzņēmuši video ar savu viedtālruni, tad jūs zināsiet, ka ir grūti noturēt kameru nekustīgi un bez liekām kustībām. OSMO Mobile pārvērtīs katru jūsu lieko kustību par stabilu video un liks katram mirklim izskatīties kā pa taisno no kino ekrāna.

Aktīvā sekošana.
Lieciet OSMO Mobile būt stāsta veidotājam. Jums vienīgi atliek norādīt kuram objektam sekot un OSMO Mobile darīs to pats un katru kadru uzņems kā vēl nekad.

Veidojiet tiešraides.
Jūs varēsiet raidīt tiešraides izmantojot youtube aplikāciju iekš DJI Go, vai arī caur Facebook Live. Jūsu sniegums būs nepārspējami stabils un draugi nebeigs brīnīties par jūsu profesionālo video raidīšanas prasmi. 

Detalizētas panorāmas. 
Jūs varēsiet uzņemt nepārspējamas panorāmas, kas liks aizrauties elpai. Šī panorāmas funkcija sakombinēs 9 atsevišķas fotogrāfijas kā vienu veselu un izveidos nepārspējamu attēlu. 

Long exposure attēli.
uzņemiet 1-sekundi garas bildes bez tripod stiprinājuma asiem nakts attēliem. OSMO Mobile noturēs jūsu telefonu vienā pozīcijā un neļaus attēlam izkustēties. 

Kustīgi time lapse video.
Šis liks aizrauties daudzu cilvēku elpām. Šis ir īpašs veids kā padarīt time lapse video iedvesmojošu un likt tam ceļot laikā. Agrāk bija nepieciešamas speciālas prasmes un tehnika, lai to izdarīt, bet tagad OSMO Mobile un viedtālrunis to izdarīs jūsu vietā. 

https://www.youtube.com/watch?v=XaJTpZAVG0M