DJI Inspire 1 PRO

€ 4999,00 € 3899

Zenmuse X5:
Radīta tieši priekš DJI Inspire1 Bezpilota lidaparāta, lai ļoti ātri un efektīvi ta spētu uzsākt savu darbu! Zenmuse X5 ietver ļoti spēcīgu sensoru, kas spēj ierakstīt 4K video līdz pat 30 FPS un uzņemt bildes līdz 16 Mega pikseļiem! Aprīkota ar standarta MFT maināmām lēcām un ļauj jums kontrolēt kameras fokusu, diafragmu un vēl Zenmuse X5 ļauj jums uzņemt kādus kadrus vien jūs vēlaties! Esiet sveicināti nākotnes gaisa skatu iemūžināšanā!

Iezīmes:

*Transformējams dizains ar spēcīgiem un izturīgiem karbona stieņiem. Iespēja iegūt neierobežotu 360⁰ grādu redzamību, lai labāk apskatītu visu apkārt un ļautu uzņemt neaizmirstamas bildes

*Iespēja uzņemt video, kas sasniedz pat 4K kvalitāti ar 30 kadriem sekundē. Kamerā ir 9 atsevišķas lēcas, iekļaujot asfēriskos elementus neticamai attēla skaidrībai.

*Pilnveidota aplikācija, kas pilnībā ļauj kontrolēt kameru un lidojuma sistēmu.  Viss sākot no manuālās kameras vadības līdz pat lidojuma telemetrijai un pat automātiskai lidojuma sākšanai, kā arī automātiska nosēšanās ir tikai viena taustiņa spiediena attālumā.

*Duālā operatora kontrole. Kamēr viena persona lido, tikmēr otra var vadīt kameru un grozīt to visos iespējamos virzienos un pat 360⁰ grādos ap savu asi.

×Pozicionēšanas sistēma - lidošana iekštelpās nekad nav bijusi tik vienkārša. Pozicionēšanas sistēma ļauj noturēt vienmērīgu kustību pat tad, kad GPS nav pieejams. Inspire 1 pats automātiski noteiks cik augstu viņš atrodas un automātiski nolaidīs nosēšanās kājas.

*Aerodinamisks transformējams dizains,

*Jauna kamera un stabilizators

*Iespēja vērot 720p HD tiešsaistes vide. Tiešā lidojumā mēs varam vērot visu lidojumu no kameras skatu punkta līdz pat 2km attālumam (Iebūvēta DJI Lightbridge sistēma)

*Pilnībā gatava lidojuma sistēma. Viss atrodas viegli pārnēsājamā kastē. Jums tikai atliek pievienot mobilo ierīci vai ekrānu kurā vērot tiešsaistes video

Specifikācija: 

*Svars (Iekļaujot batereju) - 2935g

*Svārtības precizitāte (GPS) - Vertikāli - 0.5m    Horizontāli - 2.5m

*Maksimālais pacelšanās ātrums - 5m/s
Maksimālai nosēšanās ātrums - 4m/s

*maksimālais ātrums - 22m/s jeb 79.2km/h

*maksimālais lidojuma augstums - 4500m

*maksimālā vēja pretesība - 10m/s

*Maksimālais lidojuma laiks - Aptuveni 18min

*Darbošanās temperatūra - no -10 līdz +40

*Izmēri - 438x451x301 mm

Tālvadības pults:

*Vadības diapazons - 2km

*Izejas porti - USB, mini-HDMI

*Iebūvēta batereja 6000 mAh LiPo 2S ar DJI Charger

*Mobilās iekārtas turētājs priekš planšetes vai viedtālruņa ar max platumu 170mm

*Darbošanās temperatūra - no -10 līdz +40

Standarta batereja 4500 mAh:

*Voltāža 22V

*svars - 570g

*Darbošanās temperatūra - no -10 līdz +40

Palielinātā batereja 5700 mAh:

*Voltāža - 22.8V

*Svars - 670g

*Darbošanās temperatūra - no -10 līdz +40